Ana Sayfa / büyü çeşitleri / Kocayı Ailesinden Soğutma Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder

Kocayı Ailesinden Soğutma Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder

Kocayı Ailesinden Soğutma Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder

Birçok evlilikte, özellikle Türk kültürüyle alakalı olarak, büyük aileler halinde yaşanması, evlenen kişilerin anne baba ve hatta kardeşlerinden kopamayıp onlarla beraber yaşanması ya da ayrı yaşansa bile sürekli iç içe bir hayat yaşanması çok sık karşılaşılan bir durumdur. Çoğu zaman özellikle de erkekler, verecekleri kararlarda, atacakları adımlarda ve gelecek planlarında halen çok yakın bir hayat sürdüğü ailelerini de dahil ederler.Kocayı ailesinden soğutma büyüsü ne kadar sürede etki eder yada nasıl yapılır. Bu konuda çalışma başlattığınız yada başlatacağınız medyuma sormanız daha doğrudur.

Bu durumlar zamanla, karılarının daha çok ilgi ve özel hayat istemeleri, mahremiyetlerinin artması ya da baş başa kararlar verebilmek arzuları nedeniyle aile içinde huzursuzluk ve eşlerinin mutsuzluğuna yol açmaktadırlar. İşte bu tarz durumlarda eşler, kocalarının ailelerin bir miktar uzaklaşması, ilgisini, odağını kendine çevirmesi ve asıl ailesinin eşi ve çocukları olduğunu anlamasını isterler. Bu sebeple eşler, kocalarını aileden soğutma büyüsü ile değiştirmek yolunu tercih ederler.

Büyünün yapılışı ve etkisi

Soğutma büyüsü etkileri, büyüyü yapan medyumun yöntemine, kişinin psikolojik ve enerji sel olarak tesire açık olma durumuna ve yaptıran kişinin iyi niyetli olup olmadığına göre farklılık gösterse de, aksi bir durum olmayıp, doğru bir şekilde uygulandıkça çok kısa sürede etki edebilmektedir. Büyü belirtileri ilk olarak kendisini göstermeye başladığı andan itibaren, tesir altındaki koca, ailesini ziyaretlerinde, aramalarında, ya da onlar için yaptığı işlerde seyrelme yaşayacaktır.

Sonrasında bu uzaklaşmalar daha da artacak, kişi bu süreyi daha çok eşine, evine ayırmaya başlayacaktır.  Zamanla aile büyüklerinin gelecek planlarındaki yeri de azalacak ve karı koca daha çok çekirdek bir aile yapısına doğru yoğunlaşacak, önceliklerini bu yönde yaşamaya başlayacaklardır. Ailenin bu değişiklere karşı itiraz ve şikayetinin bulunması bu durumu değiştirmeyecek ve büyü etkisiyle bu taleplerini yersiz bulacak ve asıl önem vermesi gereken şeylerin kendi eşi ve evi olduğunu ailesine karşı da vurgulayacaktır.

Büyünün olumlu ve olumsuz etkileri

Bu büyü, aile birliğini ve eşlerin mutluluğunu gözettiği sürece kara büyü olarak görülmemektedir. Niyet olarak hayırlı bir işe yol açması isteğiyle kalkışıldığında ve dozunda uygulandığında, evlilikleri kurtaran bir uygulama haline gelmektedir. Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ya da ayrılık büyüsü gibi keskin sonuçları olmayan ve orta yolu bulan bir büyü türüdür. Olumsuz yanı, maalesef ki aile büyüklerinin çocuklarından mahrum kalması yönünde olsa da, evlilik birliğinin sağlamlaşması ve çekirdek ailenin kendi içinde daha mutlu olması uğruna yerine göre yapılması uygun bir büyü türüdür.

 

 

Ayrıca Kontrol Et

Yedi Emin Büyüsü Belirtileri

Yedi Emin Büyüsü Belirtileri Bağlama büyülerinin en önemlilerinden biri olan yedi emin büyüsü işlemleri ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!