Ana Sayfa / büyü çeşitleri / Büyü çeşitleri

Büyü çeşitleri

Büyü Çeşitleri

Manevi enerjiler doğru kullanıldıkları zaman insanların birçok konuda ki hedeflerine çok daha kısa zaman içinde ulaşmalarını sağlayabilirler. Özellikle çok eski zamanlardan bu yana bu alanda çalışmalar yapan medyumlar zaman içinde sahip oldukları bilgileri kullanarak çok önemli büyü işlemleri yapmış ve insanlara yardımcı olmuşlardır. Sıradan bir insan kesinlikle büyü yapamaz. Bu işlemler için hem doğuştan gelen yetenekler hem de sonradan edinilmiş olan önemli bilgiler gerekir. 

Büyü çeşitleri hakkında araştırma yapıldığı zaman insanların bu işlemler ile birçok farklı amaca kolayca ulaşabilecekleri net bir şekilde görülebilir. Genellikle kısa zaman içinde verdikleri sonuçlar ile bilinen bu işlemler ile hem iyi hem de kötü amaçlar gerçek olabilir. Büyüler genel olarak ak ve kara büyüler olarak ikiye ayrılır. Ayrıca bu iki sınıf içinde birçok farklı büyü işlemi yer alır ve her biri farklı teknikler ile yapılır.

Adet Kanı Büyüsü

Bağlama büyüleri insanların sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak için kullandıkları güçlü ve özel işlemlerdir. Medyumlar bu işlemler ile istedikleri kişilerin düşüncelerini kısa zaman içinde kontrol altına alarak kendilerini seven kişilere aşık olmalarını veya daha sıcak davranmalarını sağlayabilirler. Bu işlemlerin en önemlilerinden biri adet kanı büyüsüdür. Bu işlemler de bayanlar kendilerine ait olan adet kanı damlalarını kullanarak sevdikleri erkekleri kendilerine bağlarlar. 

Bu kan damlaları mutlaka erkeklerin yemek veya içeceklerine damlatılmalıdır. Daha sonra ise medyumlar okudukları çok güçlü tılsımları olan sözler ile bu işlemleri tamamlar ve kısa zaman içinde ilgili erkeklerin kendilerini seven bayanlara karşı olan tüm düşünce ve davranışların da çok ciddi değişimler yaşanır. Bugüne kadar en çok yapılan bağlama büyülerinden biri ve etkileri genellikle kalıcıdır. Aynı zamanda etki altına aldığı kişiye kesinlikle zarar vermeyip onu risk altına atmaz.

Sevgi Büyüsü

İki kişinin arasında çok güçlü sevgi bağların oluşmasını sağlamak isteyen medyumlar bunu sevgi büyüsü işlemleri ile kolayca yapabilirler. Kimi zaman özel bir muska kimi zaman ise ilgili kişilerin kendilerine ait olan eşyalara okunan özel tılsımlı sözler bu işlemler sonuç alabilmek için yeterlidir. Çok eski bir geçmişi vardır ve medyumlar genellikle bu işlemleri yaparken risk almadıkları için gelen talepleri karşılamakta bir sakınca görmezler. 

Bu işlemler de tek amaç istenen kişilerin düşüncelerin de kalıcı değişimler sağlamak ve bunu yaparken onlara kesinlikle zarar vermemektir. Eğer bu işlemler doğru yapılırsa etkileri en fazla 2 hafta içinde ortaya çıkar. Üstelik etki altına alınan kişiler kesinlikle bir büyünün etkisinde olduklarını anlamazlar ve kısa zaman içinde kendilerini seven kişilere karşı çok ciddi bir aşk duygusu beslemeye başlarlar. İnsanların mutlu olmalarını amaçladığı için bu işlemler halen medyumların en çok talep aldıkları işlemlerden biridir.

Şirinlik Büyüsü

Şirinlik büyüsü genellikle sevdikleri kişilerin ilgilerini çekemeyen ve kısa zaman içinde o kişilerin gözlerin de en değerli insan haline gelmek isteyen kişilerin kullandıkları önemli bir işlemdir. Birçok medyum bu işlemleri zorlanmadan yapar. Çünkü şirinlik büyüsü işlemleri riskli değildir ve kısa zaman içinde ciddi etkiler verebilir. Bu işlemleri yapan medyumlar özel bir muska hazırlarlar ve bu muskanın içine mutlaka birbirlerini sevmeleri istenen kişilerin isimlerini de eklerler. Daha sonra ise bu muskayı sevdiği kişinin gözünde daha değerli bir hale gelmek isteyen kişiye verirler. Bu özel muskayı sürekli olarak üzerilerinde taşıyan insanlar kısa zaman içinde sevdikleri kişilerin kendilerine eskisinden çok daha sıcak ve yakın davrandığını görebilirler. 

Birçok kişi bu tarz sorunlar yaşadıkları için medyumlar şirinlik büyüsü veya benzeri amaçları olan işlemler hakkında sürekli olarak talepler alırlar. Etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman insanlar genellikle olumsuz bir etki ile karşılaşmadıkları gibi aynı zamanda bu kişiler uzun süreli olur. Eğer medyumlar işlemleri yakından takip ederek sürekli olarak özel tılsımlı sözleri okumaya devam edip insanların isimlerini anmaya da devam ederlerse o zaman istenen sonuçların ortaya çıkması ve kalıcı olması çok daha kolay olacaktır.

Muhabbet Büyüsü

İki kişinin birbirine olan muhabbetini arttırmak ve ilişkilerinin çok daha sağlam olmasını sağlamak için yapılan muhabbet büyüsü bugüne kadar birçok kişinin ilişkisini onun haberi olmadan kurtarmıştır. Bu işlemleri genellikle ilişkileri sarsıntı da olan kişilerin birbirlerine karşı olan ilgisizliğini sona erdirmek isteyen kişiler yaparlar. Zor bir işlem değildir ve sonuçların ortaya çıkması ile insanlar artık çok daha mutlu bir hale gelirler. Birbirlerine daha yakın davranmaya başlarlar ve bu yakınlık sayesinde ilişkilerinin gelecekleri de kurtulmuş olabilir. Çünkü bu gibi durumlar genellikle ilişkilerin kalıcı olarak sona ermesine neden olur. 

Tabi ki bunu hiç kimse istemez. Eğer kendileri bu konuda bir emek vermezlerse o zaman çevrelerinde ki kişiler muhabbet büyüsü işlemleri ile kısa zaman içinde o kişilere yardımcı olabilirler. Bu işlemler de genellikle çiftlerin isimlerinin de yer aldığı özel bir muska hazırlayan medyumlar daha sonra bu muskaların kişilerin yaşadıkları evin gizli bir yerine veya çok yakınına saklanmasını isterler. Daha sonra ise okudukları özel tılsımlı sözler ile harekete geçirdikleri enerjiler sayesinde kısa zaman içinde istenen sonucu alabilirler. 

Ayrılık Büyüsü

Ayrılık hiçbir zaman istenmeyen bir durumdur. Özellikle birbirlerini çok seven ve sevdiği kişi olmadan asla yaşayamayacağını düşünen kişiler kimi zaman hiç beklenmedik bir anda ayrılık kararı alabilirler. Bu durum herkesi şaşkınlık içinde bırakabilir. Ancak manevi enerjiler ve özellikle büyüler hakkında bilgileri olan insanlar bu duruma neden olan şeyin kötü amaçla yapılan bir ayrılık büyüsü olduğunu tahmin edebilirler. Bu işlemler ile en sağlam ilişkilere dahi kısa zaman içinde son verilebilir ve insanlar bunun farkına varamazlar. Çünkü işlemler de sadece o kişilerin düşüncelerine müdahale edilir. 

Medyumlar yaptıkları çalışmalarda detaylar

Medyumların bu işlemler de kullandıkları tekniklerden sonra harekete geçen enerjiler kısa zaman içinde istenen kişilerin bilinçaltına etki edip partnerlerine karşı olan tüm ilgilerini tamamen yok eder. Birçok kişi bu işlemlerin etkilerine girdiklerini fark etmeden ayrılık kararı alıp mutlu giden birlikteliklerini kalıcı olarak bitirmiştir. Hem çok etkili hem de risksiz işlemlerdir. Bu sebeple kimi zaman iyi kimi zaman ise kötü amaçlar ile kullanılmaya devam edilirler. Bu işlemler kimi zaman sevmedikleri bir kişiyi mutsuz etmek kimi zaman ise sevdikleri kişileri mutsuz giden birlikteliklerinden kurtarmak isteyen kişiler tarafından kullanılır. Genellikle muskalar ile yapılırlar ve aynı zamanda etkileri kalıcıdır.

Yani bu işlemlerin etkilerine giren kişiler ilişkilerine nokta koydukları takdirde bu durum sonsuza kadar sürer ve buna neden olan şeyin bir büyü olduğunu asla fark edemezler. Deneyimli bir medyum için zor değildir ancak kesinlikle risk alınmaması ve aynı zamanda işlemlerin sonuçlarının da her zaman yakından takip edilmesi gerekir. Çünkü bazı durumlar da beklenmedik şekilde bu işlemlerin enerjileri kontrolden çıkıp insanlara zarar verebilir. Dolayısı ile bu işlemlerden sonuç almak isteyen kişiler kesinlikle gerçek ve güvenilir medyumlardan yardım almaya özen göstermelidirler.

Ayrıca Kontrol Et

Yedi Emin Büyüsü Belirtileri

Yedi Emin Büyüsü Belirtileri Bağlama büyülerinin en önemlilerinden biri olan yedi emin büyüsü işlemleri ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!