Ana Sayfa / büyü çeşitleri / Azem Büyüsü Nasıl Yapılır

Azem Büyüsü Nasıl Yapılır

Azem Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kara büyüler hakkında bilgileri olan kişiler genellikle bu işlemlerin insanlara kötülük yapmak amacı ile kullanıldığını düşünürler ancak azem büyüsü farklı bir yapıya sahiptir. Kara büyülerin en önemlilerinden biri olan bu özel işlem de amaç bir kişinin veya bir ortamın manevi enerjiler ile korunma altına alınabilmesidir. Her ne kadar toplum içinde birçok kişi bu işlemi kullanmış olsa da yine de hakkında bilgi bulmak zordur.

Bu işlemleri yapabilen çok fazla medyum olmadığı için denemek isteyenle için işler kolay olmayabilir. Kendine has özel ritüelleri olan bu işlemler de muska benzeri yazımlar hazırlanır ve bu yazımlar kimi zaman koruma altına alınacak yere kimi zaman ise bir mezarlığa saklanır. Bu sayede kısa zaman içinde beklenen etkiler orta çıkar. Azem büyüsü nasıl yapılır, etkileri nasıl ortaya çıkar veya bu işlemler riskli mi gibi soruların yanıtlarını arayan kişiler doğru kaynakları araştırdıkları takdirde aslında bu işlemleri ne kadar farklı yanları olduğunu anlarlar.

Azem Büyüsünün Genel Özellikleri

Azem büyüsü yapılacağı zaman işlemleri yapacak olan medyumların mutlaka kendi emekleri ile safran toplaması gerekir. Çünkü bu işlemler de yazılması gereken özel yazıların mutlaka safran ile yazılması gerekir. Bu ürün büyü dünyasında her zaman özel bir yere sahip olmuştur. Bu sebeple medyumlar tarafından da çok önemsenmiştir.

Bir kağıt veya deri parçasının üzerine bu işlemler ile ilgili özel sözler yazan medyumlar aynı zamanda özel semboller de çizerler. Tüm bunların yanında bu işlemler de okunacak olan özel tılsımlı sözlerin etkileri de çok büyüktür. Bu sebeple bu sözlerin mutlaka doğru bir şekilde okunması ve aynı zamanda işlemlerin amaçlarının da mutlaka düzenli bir şekilde tekrar edilmesi gerekir. Bu sayede azem büyüsü etkileri net bir şekilde ortaya çıkacaktır.

Ayrıca Kontrol Et

Yedi Emin Büyüsü Belirtileri

Yedi Emin Büyüsü Belirtileri Bağlama büyülerinin en önemlilerinden biri olan yedi emin büyüsü işlemleri ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!