Ana Sayfa / büyü çeşitleri / Adet kanı ile ayırma büyüsü

Adet kanı ile ayırma büyüsü

Adet Kanı İle Ayırma Büyüsü

Adet kanı büyüsü genellikle bir bağlama büyüsü olarak bilinir. Sevdiğiniz kişiyi bu işlem ile kısa zaman içinde kendinize aşık edebilirsiniz. Daha önce yapılan işlemler de alınan sonuçlar bu işlemin en güçlü bağlama büyülerinden biri olduğunu kanıtlamıştır. Ancak adet kanı ile ayırma büyüsü de yapabilirsiniz. Yani bu işlemi birbirlerini deli gibi seven kişileri ayırmak içinde kullanabilirsiniz. Bu deneyim ve sabır isteyen bir işlemdir. Çok az medyum tarafından yapılabilir. Etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman insanların sevgileri yerine nefret gelir.

Ve kısa zaman içinde çok sevdikleri partnerlerinden ayrılma isteği duyarlar. Ayırma büyüleri genellikle kötü amaçlı işlemler olarak bilinir ancak bazı durumlar da bu işlemleri insanları kurtarmak ve mutlu etmek içinde kullanabilirsiniz. Kendisini ve çevresinde ki kişileri risk altına atacak olan bir ilişki yaşayan insanları ayırma büyüsü ile etki altına alabilirsiniz.

Ayırma Büyüsünü Adet Kanı İle Yapmak

Adet kanı bir kişinin etki altına girmesini sağlamak için bazen medyumların kullandıkları ürünlerden biridir. Özellikle ayırma amacı ile bazı ayırma büyüsü işlemlerin de kullanılabilir. Bu şekilde yapılan işlemlerin etkileri çok güçlü olacaktır ve etki altına alınan kişilerin ilişkileri kalıcı olarak bitecektir. Bu işlemi yapacak olan medyum çok dikkatli olmalı ve mutlaka işlemi yaptırmak isteyen bayandan adet kanı almalıdır.

Siz de adet kanı ile ayırma büyüsü yaptırmak istediğiniz bu kurala dikkat etmelisiniz. İlişkisine son vermek istediğiniz kişinin yemek veya içeceğine adet kanı damlalarını eklediğiniz zaman o kişinin partnerine karşı olan hareketlerinin çok değiştiğini göreceksiniz. Eğer amacınız bir kişinin mutlu giden ilişkisini ona fiziksel olarak müdahale etmeden bitirmekse o zaman bu işlemi deneyimli bir medyum eşliğinde deneyebilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Et

Yedi Emin Büyüsü Belirtileri

Yedi Emin Büyüsü Belirtileri Bağlama büyülerinin en önemlilerinden biri olan yedi emin büyüsü işlemleri ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!